Предмет: Химия,
автор: masyna32388
Обчисліть масові частки елементів в наведеній формулі.
срочно!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Mr(S4H8N2)=4Ar(S)+8Ar(H)+2Ar(N)
=4*32+8*1+2*14=164
w(S)=4Ar(S)/Mr(S4H8N2)=128/164=0,78
w%(S)=w(S)*100%=78%
w(H)=8Ar(H)/Mr(S4H8N2)=8/164=0,049
w%(H)=w(H)*100%=0,049*100=4,9%
w(N)=2Ar(N)/Mr(S4H8N2)=28/164=0,17
w%(N)=w(N)*100%=0,17*100=17%
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Mr(S4H8N2) = Ar(S) * 4 + Ar(H) * 8 + Ar(N) * 2 = 32 * 4 + 1 * 8 + 14 * 2 = 164
w(S) = Ar(S)* n/Mr(S4H8N2) * 100% = 32 * 4/164 * 100% = 78%
w(H) = Ar(H)* n/Mr(S4H8N2) * 100% = 1 * 8/164 * 100% = 4,9%
w(N) = 2Ar(N)* n/Mr(S4H8N2) * 100% = 14 * 2/164 * 100% = 17,1%
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: 1xxmasha1xx
Предмет: Алгебра,
автор: Pomochot
Предмет: Астрономия,
автор: imaf13993
Предмет: Математика,
автор: angeeliseeva2017
Предмет: Математика,
автор: lenuskad85