Предмет: Биология, автор: prorva333

Вивчається велика родина у трьох поколіннях, в якій багато членів уражені рідкісним недіагностованим захворюванням. Уражені чоловіки ніколи не мали хворих дітей, але уражені жінки мають хворих дітей обох статей у шлюбі зі здоровими чоловіками. Який найбільш вірогідний тип успадкування цього захворювання?


Х-зчеплений домінантний

X-зчеплений рецесивний

Y-зчеплений

Аутосомно-домінантний, з експресією, обмеженою у жінок

Мітохондріальний

Ответы

Автор ответа: rsggergerg
1

Ответ:

З огляду на те, що хвороба уражає багатьох членів великої родини, особливо жінок, і враховуючи, що уражені жінки мають хворих дітей обох статей при шлюбі зі здоровими чоловіками, найбільш ймовірним типом успадкування є мітохондріальний.

Мітохондрії успадковуються від матері до нащадків, і якщо уражена жінка має хворого сина та хвору доньку, це може бути характерним для мітохондріального успадкування.

Отже, вірогідно, що це є мітохондріальним захворюванням.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: irunkagradova
3 грамоти імператора Фрідріха Барбаросси місту Любеку. 1188 р. «Фрідріх, Божою милістю імператор... У зв'язку з тим, що вірні наші позивалися з міщанами нашими з Любека про кордони і ко- ристування землями, ми уважно вислухали в присутності своїй обидві сторони, і, розібравши предмет позову, ... ми передали його жителям вищеназва- ного міста, щоб вони надалі володіли ним без усякої перешкоди. ... усі, хто населяє наше місто Любек, хоч якого б вони були становища, матимуть право всілякого користування: шляхом і бездоріжжям, полями і пустками, водами, рибними ловами, лісами, пасовиська- ми... Крім того, нехай вони пасуть своїх свиней, дрібну й велику худобу по всій землі графа Адольфа... Русичі, готи, норманни й інші східні народи нехай з'являються в назване місто і вільно йдуть з нього без мита і без торгових поборів». А Унаслідок яких процесів міста могли отримати подібні грамоти? Б Які особливості тогочасного міського життя засвідчує джерело?
7 клас​
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Биология, автор: Kiskarina