Предмет: Химия,
автор: KTOTOZL
Визначте масову частку розчину отриманого при змішуванні 350г 15% розчину та 250 35% розчину.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Масова частка розчину - це відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину.
Маса розчиненої речовини в першому розчині: 0,15 * 350 = 52,5 г
Маса розчиненої речовини в другому розчині: 0,35 * 250 = 87,5 г
Маса розчиненої речовини в отриманому розчині: 52,5 + 87,5 = 140 г
Маса отриманого розчину: 350 + 250 = 600 г
Масова частка розчину: 140 / 600 = 0,233 = 23,3%
Отже, масова частка отриманого розчину дорівнює 23,3%.
Відповідь: 23,3%
Объяснение:
если я помог тебе пожалуйста, сделай этот ответ "лучшим ответом", или проще дай корону
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: panarinkola838
Предмет: Русский язык,
автор: zarina1990011
Предмет: Английский язык,
автор: pidorac34
Предмет: Информатика,
автор: irinakovaleva083
Предмет: Алгебра,
автор: dashardt07