Предмет: История, автор: lovebrawl75

Написати 12 фактів ,які характеризують С.Петлюру ,як політика .

Ответы

Автор ответа: nikadkozhevnikova
1

Відповідь:Роль у створенні УНР: Симон Петлюра був одним з ключових політичних діячів, які взяли участь у створенні та оголошенні незалежності Української Народної Республіки (УНР) у 1918 році.

Голова Центральної Ради: Петлюра обіймав посаду голови Центральної Ради, що була організацією, що об'єднувала українські політичні сили на початку 20 століття.

Директорія УНР: Він став членом та очільником Директорії УНР, уряду, який взяв на себе управління Україною під час Війни за незалежність.

Представник незалежної України в Парижі: Петлюра представляв УНР на Паризькій мирній конференції після Першої світової війни.

Бій за Київ: Його політична діяльність супроводжувалася військовими діями, зокрема боєм за Київ під час Війни за незалежність.

Підписання Мирного Договору: Підписання Мирного Договору з Більшовицькою Росією в 1921 році, який призвів до втрати частини територій УНР.

Контракт з Польщею: Петлюра уклав Київський контракт з Польщею в 1920 році, спрямований проти Більшовицької Росії, але конфлікт із Польщею мав свої наслідки для України.

Конфлікт із Атаманом Махно: Сталася напружена взаємодія та конфлікт з атаманом Нестором Махно, лідером повстанців, які виступали проти влади більшовиків та білих.

Загибель в Парижі: Петлюра був вбитий у 1926 році в Парижі представником російського емігрантського кілінгу.

Еміграція та Запорізька республіка: Після поразки військово-політичного конфлікту в Україні, Петлюра емігрував і пізніше взяв участь у створенні Запорізької республіки на еміграції.

Легендарна фігура: Петлюра став легендарною постаттю в історії України, як лідер, що визначав період Війни за незалежність.

Суперечності в оцінці: Його постать супроводжується різними оцінками: для деяких він є національним героєм, для інших - постаттю, яку асоціюють із протиріччями та подіями критичного періоду в історії України.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним