Предмет: Литература, автор: nelapancisak1

над чим мене змусив задуматись твір,, Різдвяна пісня в прозі"​

Ответы

Автор ответа: alina1544626
0
Кожна людина хоча б один раз у своєму житті замислюється над тим, що для неї є найважливішим, що їй потрібно понад усе. Тієї миті у свідомості людини відбувається переоцінка цінностей і вона може змінитися. Саме так сталося зі Скруджем, головним героєм повісті "Різдвяна пісня у прозі", автором якої є видатний англійський письменник Чарльз Діккенс.
Твір розповідає про старого жмикрута Скруджа, якого непокоїла жага до збагачення. Окрім грошей, його ніщо не цікавило. Для нього не існувало жодних моральних цінностей. Скрудж не знав, що таке любов, співчуття, радість. Гроші стали сенсом його життя. Проте події Різдвяної ночі назавжди змінили Скруджа, його світосприйняття, думки, погляди.
Життя Скруджа можна умовно поділити на дві частини: до зустрічі з Духами Різдва і після неї. Саме Духи, що з'явились перед Скруджем святкової Різдвяної ночі, допомогли йому усвідомити справжній сенс життя, знайти духовні цінності, усе те, чого йому так не вистачало упродовж довгих років гонитви за багатством.
Особисто на мене повість справила неабияке враження. Вона допомогла мені зрозуміти, що в житті немає нічого важливішого за моральні якості та щирі людські стосунки. Варто завжди пам'ятати про вічне, плекати й шанувати його в собі. Я всім раджу прочитати чудовий твір Чарльза Діккенса "Різдвяна пісня у прозі" та замислитися над сенсом буття, над справді важливими речами.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zajkaty24
Предмет: Українська мова, автор: Rifield
Виписати приклади разом із означуваним словом. Прикладку підкреслити
чарівниця-осінь змахує вдруге своїм рукавом — і з нього вилітає, радіючи волі, дужий вітровій. В в ясному промінні сріблилися під хмаркою блискучі сльози-перли. Там, де ти колись ішла, тиха стежка зацвіла вечоровою матволою, житом-долею світанковою, дивом-казкою, юним моняхом... Терапевт Гапоненко розповіла нам про властивісті лікарських рослин Озеро Світязь — одне з найкрасивіших в Україні озер. Пісня-гімн "Ще не вмерла Україна... " виникла на основі вірша етнографа Павла Чубинського, вперше надрукованого в 1863 році у місті Львові в журналі "Мета". 1865 року композитор Михайло Вербицький написав музику на ті слова Якщо Лесю свого часу звали "квітка ломикамінь", то Ліну костенко — жінкою-легендою, поетом-бунтарем. Про неї кажуть: "мати-берегиня, поетеса-хранителька згасабчого вогню", символ віри і надії.
Предмет: Математика, автор: Den20098