помогите срочно даю 100балов!!!!! можно вставить одну фотку поэтому 9 класс 117 вправа глазова 2021 год 74 страничка помогите срочно
![](https://files.topotvet.com/i/630/6308bf783cd80c11e397cd16049a2ae8.png)
Ответы
Ответ:
тема: роздум про роль козацтва у вихованні сучасної молоді та форми популяризації славного минулого сьогодні.
основна думка: для досягнення бажаного ефекту історія козацтва повинна подаватися в новій, сучасній формі та виховувати оптимізм, упевненість у своїх можливостях, спроможності змінювати життя на краще.
стиль публіцистичний
поєднання точних найменувань, дат, подій, місцевості, учасників, виклад наукових положень і фактів з емоційно-експресивною образністю Французи осучаснили своїх Астерікса і Обелікса. У Гонконгу творці кінобойовиків створили цілу індустрію кунг-фу. Японці підносять свою історію і саме на її основі перепрограмовують свою культуру.
наявність низки яскравих засобів позитивного чи негативного авторського тлумачення, яке має здебільшого тенденційну ознаку Міф — це не те, що завмерло в історії, як муха в бурштині, міф — це те, що працює в сучасності!
наявність художніх засобів (епітетів, порівнянь, метафор, гіпербол).
насичення лексики суспільно-політичними й соціально-економічними термінами, закликами, гаслами Наша молодь — рушій і джерело змін!
уживання в переносному значенні наукових, спортивних, музичних, військових та інших термінів, кунг-фу, кімоно і з катаною, кіноблокбастери
використання чужомовних суфіксів -іст (-ист), -атор, -ація тощо, префіксів псевдо-, нео-, супер-, інтер- тощо,
різні типи питальних, окличних та спонукальних речень, зворотний порядок слів, складні речення ускладненого типу з повторюваними сполучниками Настав час укласти зміст наших міфів у популярну форму — або кіноблокбастери, або комп’ютерні ігри, електронні дитячі книжки, мультфільми, комікси.
Тема: як молодь сприймає історію козацтва.
Ідея: потрібні нові форми для викладу фактів з історії України.
Стиль: публіцистичний: використовується в суспільній, освітній, масовій агітації; висвітлює важливі актуальні, животрепетні суспільно-політичні проблеми; спонукає читача зайняти громадянську позицію; доступна мова; логічність доводів; наявність художніх засобів мовлення.