Предмет: Физика, автор: 322student

На який кут відхилиться горизонтальний провідник довжиною 10см,
поміщений в вертикальне магнітне поле з індукцією 10Тл, якщо по
ньому пробігатиме струм в 10А? Маса провідника 5г.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 89,7°

Объяснение:

Дано:

l=10см=0,1м

В=10Тл

I=10А

m=5г=0,005кг

g=10Н/кг

-------------------

α-?

tgα=Fa/Fт=I*B*l/(mg)=10*10*0,1/(0,005*10)=200

α=arctg200=89,7°

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: emiliaasurova82
Предмет: Алгебра, автор: kostlimon