Предмет: Физика,
автор: vadikc07
Між двома станціями курсує електричка. В один бік вона їде 1 год 20 хв, а на зворотний шлях витрачає 1 год 10 хв. На кінцевій станції вона стоїть 10 хв. Ви- значте середню швидкість руху електрички на всьому. срочно!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
v=s/75
Объяснение:
t1=80хв t2= 70 хв s1=s2=s
v1=s/80 v2=s/70
v(сер)=( v1t1+v2t2)/t1+t2= (s/80×80+s/70×70)/80+70= 2s/150= s/75
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ann347824
Предмет: Українська мова,
автор: artempypkin228
Предмет: История,
автор: tsurkanzlata74
Предмет: Английский язык,
автор: zedik12
Предмет: Английский язык,
автор: anastasiasazanova767