Предмет: Математика,
автор: arishkans
скільки коштує 6/1,4 кг цукерок,якщо 1 кг цукерок коштує 70/2,5грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
6 8/15 грн
Пошаговое объяснение:
1) 6/1,4=6/1 2/5=6/(7/5)=30/7=4 2/7
2) 70/2,5=70/2 1/2=70/(5/2)=140/5=28
3)28*4 2/7=28*(30/7)=(28*7)/30=(14*7)/15=98/15=6 8/15
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ver0107nika
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: redmi6a261018