Предмет: Физика,
автор: DonetskBoss
ДАЮ 100 БАЛОВ
Знайдіть силу тяжіння,якщо m=15 т,M=75т,r=100.
СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
75*10-⁵H
Объяснение:
Дано:
m=15т=15*10³кг
M=75т=75*10³кг
r=100м
G=6,67*10-¹¹м³/(кг*с²)
======
F-?
F=G((mM)/r)=6,67*10-¹¹((15*10³*75*10³)/100)=75*10-⁵H
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: surovikinavasilisa
Предмет: Химия,
автор: DicraUA
Предмет: Русский язык,
автор: donotdisturbb
Предмет: Геометрия,
автор: haifasabieva
Предмет: Биология,
автор: ulyanaplatonova207