Предмет: Химия,
автор: HomiakXD
СРОЧНО
відносна молекулярна маса речовини,що має атом Кальцію і два атоми хлору
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Відносна молекулярна маса речовини залежить від суми атомних мас атомів, що входять до складу молекули. У вас є атом кальцію (Ca) і два атоми хлору (Cl).
Атомний маси:
Маса атома кальцію (Ca) приблизно дорівнює 40.08 г/моль.
Маса атома хлору (Cl) приблизно дорівнює 35.45 г/моль (приблизно).
Отже, відносна молекулярна маса речовини, яка містить 1 атом кальцію і 2 атоми хлору, розраховується як сума маси кожного атома:
Відносна молекулярна маса = (Маса Ca) + (2 * Маса Cl) = 40.08 + (2 * 35.45) = 40.08 + 70.90 = 110.98 г/моль.
Отже, відносна молекулярна маса цієї речовини становить приблизно 110.98 г/моль.
Объяснение:
Huger892:
ПОМОГИТЕ МНЕ ПАЖАЛУЙСТА С ХИМИЕЙ
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lola291239123
Предмет: Литература,
автор: u92850499
Предмет: Математика,
автор: mariashako999
Предмет: Алгебра,
автор: kaisarovaaruzhan