Предмет: Физика, автор: sashaa628473

Алюміній перебуває при температурі 20 градусів Цельсія. Скільки енергії знадобиться для того, щоб перевести його у рідкий стан? Маса алюмінію 20 кг.

ХТО НАПИШЕ БРЕТ ОТРИМАЄ БАН ​

Ответы

Автор ответа: Valenhtaine
1

Перетворення твердого алюмінію в рідкий стан потребує великої кількості енергії через високу теплоту плавлення металу.

Для розрахунку потрібно використати величину, відому як теплота плавлення. Вона показує, скільки енергії потрібно, щоб перетворити один кілограм речовини з твердого стану у рідкий при постійній температурі. Теплоту плавлення позначають як L_f. Для алюмінію вона становить близько 396 кДж/кг.

Отже, щоб знайти загальну кількість енергії (Q), яка потрібна для перетворення 20 кг алюмінію в рідину, ми можемо скористатися наступною формулою:

Q = m * L_f

де m - маса алюмінію, L_f - теплота плавлення.

Підставляючи відомі значення, ми отримаємо:

Q = 20 кг * 396 кДж/кг = 7920 кДж

Отже, для перетворення 20 кг алюмінію у рідкий стан з температури 20°C знадобиться близько 7920 кілоджоулів енергії.

Математично, все виглядає так:

Q = m × L_f

Q = 20 кг × 396 кДж/кг = 7920 кДж


sashaa628473: Мені вже відповіли, але дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: yodeho1224
Предмет: Українська мова, автор: veronikavierietie