Предмет: Физика,
автор: maria51440j
Автобус 1,5 год рухався зі швидкістю 5 км/гол, а потім 1 год їхав зі ловидкістю 6 ки/102.
Яка середня швидкіст
аптобуса на всьому шляху. в результат подати км/гол
СРОЧНОО ДАМ 50 БАЛОВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5,4км/год
Объяснение:
Дано:
t1=1,5год
v1=5км/год
t2=1год
v2=6км/год
=======
v(c)-?
s1=v1t1=1,5*5=7,5км
s2=v2t2=6*1=6км
v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(7,5+6)/(1,5+1)=5,4км/год
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: hshs1hmq
Предмет: Геометрия,
автор: kitulya006
Предмет: Обществознание,
автор: zubajrannurislam
Предмет: МХК,
автор: olesyate10
Предмет: Химия,
автор: Аноним