Предмет: Химия, автор: pelmeshkavsmetani

який об'єм сірководнюза нормальних умов утворився внаслідок дії сірчаної кислоти на 50 грам технічного сульфіду заліза 2 з масовою часткою домішок 3%​

Ответы

Автор ответа: student1106a529
0

Ответ:

S+H2=H2S

m(S)=32г

V(H2)= 22,4л

V(H2S)= 22,4л

получается пропорция

12=х

32 =22,4

х=8,4

4,84=х

22,4= 22,4

х=4,48л

Объяснение:


pelmeshkavsmetani: та то не та задача
Похожие вопросы