Предмет: Физика, автор: ruslanvorobij33

Автомобіль проїхав 80 км за 2 год, а потім ще 220 км за 3 год. Яка середня швидкість на всьому шляху?
v_cep=50 км/год
v_cep=60 км/год
v_cep=70 км/год
v_cep=80 км/год​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

60км/год

Объяснение:

Дано:

s1=80км

s2=220км

t1=2год

t2=3год

=======

v(c)-?

v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=

=(80+220)/(2+3)=60км/год

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Аноним