Дайте розгорнуту відповідь, треба терміново сьогодні!!! Дякую!
Ответы
Ответ:
1. Погіршення фізичного здоров'я - деякі вивчення свідчать, що люди, які працюють вночі, можуть більше скаржитися на проблеми зі здоров'ям, такі як серцево-судинні захворювання та підвищений рівень стресу.
2. Порушення їжі та харчування - людям, які працюють вночі, може бути складно розпланувати свої їжу та харчування. Вони можуть допускати помилки вдавати їсти протягом ночі, що може призвести до збільшення ризику набрати на вазі та розвитку хвороби.
3. Порушення змін - мозок людини зазвичай працює за нарощуванням уваги та енергії і через деякий час потребує відпочинку. Якщо людина вночі змушена працювати, то її ритм може бути порушений, що призведе до ускладнення процесів її розумової праці та рівня концентрації.
Висновок: Нічні професії можуть впливати на самопочуття людини через порушення циркадного ритму, зменшення соціальної активності, погіршення фізичного здоров'я, порушення змін та харчування.
Объяснение:
Сподіваюсь допомогла
Ответ:
вибачте за таку велику відповідь, я хотіла якнайкраще розкрити цю важливу тему
Людський організм – це складний механізм, який звик працювати за певною схемою біоритмів, і навіть десятиліття роботи в нічну зміну не зможуть перебудувати його таким чином, щоб робота вночі сприймалася як нормальне явище. А це означає, що й дозвілля в нічний час – не є природнім і негативно позначається як на моральному, так і фізичному здоров’ї.
Порушуючи природній ритм життя, людина наражає на небезпеку роботу серця і судинної системи. Якщо кожен день або навіть через день йти наперекір природі і біоритмам, то підвищується ризик розвитку різних серцевих захворювань, підвищується дратівливість, нервозність і депресивний стан.
А ще робота в нічний час порівнюється з серйозними вадами, наприклад, курінням або алкоголем. Нічне неспання впливає на рівень гормону ситості та інсуліну, що призводить до підвищеного апетиту в нічні години. Люди, котрі працюють вночі, частенько влаштовують собі щільні перекуси, навіть не замислюючись над тим, що в цей час процеси метаболізму сильно уповільнені, а отже ризик набрати зайву вагу зростає в кілька разів.
Нічні зміни можуть провокувати підвищення рівня цукру в крові та артеріального тиску, що може спричинити діабет. Робота вночі підвищує ризик розвитку онкологічних захворювань на 40%, особливо провокує рак грудей або прямої кишки у жінок, а також рак простати у чоловіків.
Объяснение: