Предмет: Химия,
автор: nazarenkolena751
Хімічний елемент утворює летку сполуку з Гідрогеном, хімічна формула якоï RH3. Відносна молекулярна маса вищого оксиду цього елемента складає 142. Який це хімічний елемент?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:Це фосфор. дивися,сполука з вищим оксидом: Р2О5
Р атомна маса 31 їх 2=62 атомна маса О 16 їх 5=80
62+80=142
Пояснення:Сподіваюся зрозуміло))
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tasbolatova1farizash
Предмет: Физика,
автор: RikardoUA11
Предмет: Английский язык,
автор: nikagricenko2205
Предмет: Українська мова,
автор: yurakiselec