Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть масу кальцій оксиду, який утвориться при термічному розкладанні 20 т вапняку, масова частка некарбонатних домішок в якому становить 10%. Без розв'язку не зараховується!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(CaCO3 з доміш.) = 20т
w(домішок) = 10%
Найти: m(CaO) - ?
Обчислимо масу вапняку без домішок:
m(CaCO3) = m(CaCO3 з доміш.) * (100% - w(домішок)) : 100% =
= 20 * (100% - 10%) : 100% = 18 т
Складемо РХР:
18 т х т
СаСО3 = СаО + СО2
n = 1 моль n = 1 моль
M = 100 г/моль M = 56 г/моль
m = 100 г m = 56 г
m(CaO) = 18 * 56 : 100 = 10,08 т
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Mrs141Black
Предмет: История,
автор: vladislavkurica975
Предмет: История,
автор: romduk14
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ekasymova27