Предмет: Физика, автор: milenasihhi

Прикладаючи силу 40 Н, переміщують ящик масою 8 кг вгору по похилій площині з кутом нахилу 15°. З яким прискоренням рухається ящик? Силою тертя можна знехтувати.

Обов'язково розв'язок з дано​

Ответы

Автор ответа: Whrcjr
1

Ответ:

ДАНО.

F=40H

m=8кг

------------

а-?

F= m×a -> a= F÷m

a = 40÷8 =5 м/с²

Объяснение:

Застосуємо другий закон Ньютона: сила F = m * a, де F - сила, m - маса, a - прискорення. Звідси, прискорення a = F / m. В даному випадку F = 40 Н і m = 8 кг. Підставляємо значення: a = 40 Н / 8 кг = 5 м/с². Отже, ящик рухається з прискоренням 5 м/с².


milenasihhi: А де у розв'язку кут нахилу 15°?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kristinashevochka120
Предмет: Литература, автор: POCAN1234