Предмет: Физика, автор: Liza1864

Визначте довжину активної частини прямого провідника, у якому тече струм силою 4 А. Провідник розміщений в однорідному магнітному полі, індукція якого дорівнює 375 Тл, перпендикулярно до ліній індукції. Сила, що діє на провідник становить 75 Н​

Ответы

Автор ответа: idleptimp
4

Відповідь:

Пояснення:

Дано

I=4A

B=375Тл

sin a=1

Fa=75H

L-?

Fa=BIL*sin a\\L=\frac{Fa}{BI*sina}=\frac{75}{375*4} =0.05m=5cm

Автор ответа: Cohendd
4

Ответ: 5 см.

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: katayreeeeeeee
Предмет: Математика, автор: dashaportyanik
Предмет: Математика, автор: daniyal320096