Предмет: Українська література, автор: ilntska

СРОЧНООО ДАЮ 20 БАЛІВ!!
Напишіть розгорнуті відповіді

ЗАПИТАННЯ ТА ЗАВДАННЯ
3. Схарактеризуйте сатиричні типи Трандалєва, Націєвського, Степана. Який узагальнюючий образ чиновництва вони відтворюють?

4. Поміркуйте, як Мартин Боруля виховав своїх дітей. Чому вони такі різні? Чи вірите ви, що Степан повернеться до хліборобської праці, як радить йому Гервасій, і буде щасливим?



5. Поясніть, що мав на увазі Мартин Боруля під «дворянською лінією».

8. Проаналізуйте комедію «Мартин Боруля» під кутом зору, запропонованим ученим-літературознавцем М. Наєнком: «Печать суєти як визначальної риси життя лежала на всіх драмах І. Карпенка-Карого».

Ответы

Автор ответа: sidcoa
0
3. Сатиричні типи Трандалєва, Націєвського та Степана відтворюють різні аспекти чиновництва. Трандалєв створює образ власноруч збудованого селищного царства, Націєвський – виправдовуючи свою бездіяльність чиновників, а Степан критикує непродуктивну роботу, невіглацьку поведінку. Узагальнюючий образ чиновництва – це пасивність, корупція та віддаленість від реальних потреб суспільства.

4. Виховання Мартіна Борулі дітей вражає різноманітністю: син Степан – інтелектуал, а донька – працьовита і скромна. Різницю можна пояснити великою увагою, яку Мартін приділяв освіті і розвитку своїх дітей. Степанова можливість повернутися до хліборобської праці залишається питанням віри в його здатність змінити своє життя.

5. Під «дворянською лінією» Мартин Боруля мав на увазі певні привілеї та надбання, характерні для аристократії. Це вказує на його бажання піднятися соціально та виправдати своє нове становище.

8. Згідно із поглядом М. Наєнка, комедія «Мартин Боруля» І. Карпенка-Карого пройнята суєтою сучасного життя, де проблеми вирішуються безсиллям чиновників. Життєва сюжетність драм підкреслює неефективність дій героїв та загальну абсурдність системи.
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: gulbanu1auankizzi