Предмет: Физика,
автор: samp20082007
Орел літає на висоті 320 м. Помітивши жертву, він «каменем» кидається вниз. Якої максимальної швидкості він може досягти біля поверхні землі?
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь: V=80 м/с
Пояснення: h=320м
g=10
V-?
—————————————
записуємо формулу кінетичної і потенціальної енергії піднятого над землею тіла
Wк=(mV^2)/2
Wп=mgh
Wк=Wп (за законом збереження механічної енергії) =>
(mV^2)/2=mgh
V=під коренем(2*10*320м)=80 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: zannakiranova38
Предмет: Алгебра,
автор: mash975
Предмет: Литература,
автор: alihannamazbekov
Предмет: Химия,
автор: lepskakira5
Предмет: Химия,
автор: aidanakabi06