Предмет: Физика,
автор: bekbaevnurzan16
V=900км/сағ
S=3000 км
.t=?
срочнаааа ертенге дейын керек пжпжпжпжпж
Ответы
Автор ответа:
0
3 минутта
Объяснение:
3000 км емес 3000 м Ол болады 3 км.900 км/сагатты м/с озгертемыз болады:250м/с .
Формула t=s:v
Автор ответа:
0
Ответ:
t=s/v=3000:9003.3 сағ=200минут
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: karolina6198
Предмет: Алгебра,
автор: Daria938747574
Предмет: Химия,
автор: d3309371
Предмет: Другие предметы,
автор: yakubinaalina2108
Предмет: Информатика,
автор: Islamtg