Предмет: Физика, автор: Annnastasya

ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!! Відкривши банку із згущеним молоком, Тарас зміг з'їсти лише половину. Тоді він подумав, що непогано було б зварити решту. Опустивши банку в кип'ячу воду, хлопчик помітив, що банка занурилася у воду лише на 5/6 свого об'єму. Минав час, а згущене молоко так і залишалося білого кольору. Тоді Тарас з'їв ще 1/4 молока. Тепер банка плавала, зануривши наполовину. Визначити масу повної банки, якщо ї об'єм рівний 300 мл? Відповідь подайте в кілограмах

Ответы

Автор ответа: neyoh
1

1. Тарас спожив половину згущеного молока, тобто 150 мл.
2. Після занурення банки в кип'ячену воду вона знаходилася в воді на 5/6 свого об'єму, що становить 5/6 * 300 мл = 250 мл.
3. Тарас з'їв ще 1/4 молока, тобто 1/4 * 300 мл = 75 мл.

Разом він спожив 150 мл + 75 мл = 225 мл.

Тепер, якщо банка занурена наполовину (150 мл), це означає, що її об'єм - 2 рази більше, тобто 225 мл * 2 = 450 мл.

Отже, масу повної банки можна знайти, враховуючи, що 1 мл води має масу 1 г:

450 мл = 450 г

А оскільки 1 кг = 1000 г, масу повної банки виражено у кілограмах:

450 г / 1000 = 0.45 кг.

Отже, маса повної банки - 0.45 кг.

Annnastasya: Спасибо большое
neyoh: :))
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tolasa07