Предмет: Химия, автор: Vikysua16

Пожалуйста
Обчисліть об'єм вуглекислого газу (н.у.), що утворився в газогенераторі з вугілля масою 800г, якщо масова частка карбону у вугіллі становить 92%.

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
1

Ответ 374.7 л

Найдем массу чистого карбона.

m(C) = 800 * 0.92 = 736 г

Составим уравнение реакции.

736 г.              х л

 C   +   O2 = CO2

 44.                22.4

Пропорция: х = (736 * 22.4) : 44 = 374.7 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: aylinshahsuvarova64