Предмет: Физика,
автор: ponikoluskabobrenko
Охолоджуючись у воді на 30°С, нагрітий камінь масою 2,5 кг, передає їй 63 кДж енергії. Чому дорівнює питома теплоємність каменю?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Дано:
m=5 кг
ΔT=1°C
Q=2.1кДж=2,1*10³
Знайти: с -?
Q=c*m*ΔT
c=Q/m*ΔT
c=2.1*10³Дж/5кг*1°С=420 Дж/кг*°С
Відповідь:с=420 Дж/кг*°С
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: ismagambetovashynar
Предмет: Математика,
автор: anyaivashenko612
Предмет: История,
автор: ajdanasyrganbaeva69
Предмет: Математика,
автор: alena888865
Предмет: Русский язык,
автор: alexromanoff2007