Предмет: Физика,
автор: lolb97705
Якою повинна бути початкова швидкість руху тіла, напрямлена паралельно поверхні Землі в точці, що знаходиться за межами атмосфери, щоб воно рухалося навколо Землі по параболі?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
≈ 7,9 км/с
Объяснение:
щоб тіло рухалося навколо Землі по пароболі, воно має набути першої космічної швидкості:
≈ 7900 м/с ≈ 7,9 км/с
g - гравітаційна стала = 6,67×10^-11 Н×м^2/кг^2
m - маса Землі = 6×10^24 м
r - радіус Землі = 6370000 м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tokarevsergo1234
Предмет: Математика,
автор: cetsandra39
Предмет: Математика,
автор: marzanibatullina
Предмет: Химия,
автор: bakhleru