Предмет: Физика,
автор: ramazanhamitov09
дам 70 балов кто решит
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
**Розв'язання:**
Нехай весь час руху автомобіля дорівнює t. Тоді час руху зі швидкістю 15 м/с дорівнює 2/3t, а час руху зі швидкістю 1200 м/мін дорівнює 1/3t.
За законом збереження енергії, відстань, яку проїхав автомобіль зі швидкістю 15 м/с, дорівнює відстані, яку він проїхав зі швидкістю 1200 м/мін.
2/3t * 15 = 1/3t * 1200 * 60
10t = 14400
t = 14400 / 10
t = 1440
Тобто, весь час руху автомобіля дорівнює 1440 секунд.
Середня швидкість автомобіля на весь шлях дорівнює 240 / 1440
средняя скорость = 0,17 м/с
= 5,92 км/год
Отже, автомобіль їздив 1440 секунд, а його середня швидкість на весь шлях дорівнює 5,92 км/год.
**Відповідь:**
t = 1440
средняя скорость = 5,92 км/год
Объяснение:
сделай этот ответ "лучшим ответом", или проще дай корону
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Nobody2280
Предмет: Українська мова,
автор: kkwuwp
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: privekyamira
Предмет: Алгебра,
автор: polinavoloshko2007