Предмет: Физика, автор: 280188max

5. спринтер біжить із незмінною швидкістю 18 км/год за який час він подолає шлях 2 км? ДОПОМОЖІТЬ З РОЗВ'ЯЗУВАНЯМ

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

400с

Объяснение:

Дано:

v=18км/год=5м/с

s=2км=2000м

=======

t-?

t=s/v=2000/5=400с

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: planetsaturn20
Предмет: Українська мова, автор: evasionyt123321123