Предмет: Физика,
автор: marynasherbak8
1. Автомобіль досяг швидкості 25 м/с. Виразити цю швидкість в кілометрах за годину і визначити, який шлях він пройде за 45 хв з такою швидкістю.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
- Щоб м/с перевести в км/год варто лише їх помножити на - 3,6. Тобто, ми маємо, що 25 м/с × 3,6 = 90 км/год
- Переведемо хвилини в години; 1 година це - 4/4, а 1/4 = 15 хвилин. Маємо, що 45:15 = 3/4 всієї години
- Отже, L = v×t = 90 × 3/4 = 67,5 км
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: oltaroma2
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mansurik82
Предмет: Геометрия,
автор: 3345565554332
Предмет: Английский язык,
автор: artiomkratov