Предмет: Физика,
автор: vasiiilllisaaa
Автомобіль 2 год рухався зі швидкістю 72 км/год, а наступні 3 год – зі швидкістю 54 км/год. Яка середня швидкість руху автомобіля за весь час руху? можно рішення з формулою?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано
t1 = 2 год
v1 = 72 км/год
t2 = 3 год
v2 = 54 км/год
Знайти v сер
Розв'язання
l1 = v1*t1 = 2*72 = 144 км
l2 = v2*t2 = 3*54 = 164 км
v сер = (l1+l2)/(t1+t2) = 306/5 = 61,2 км/год
Відповідь: 61,2 км/год.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: stasikep
Предмет: История,
автор: kausarka29
Предмет: Химия,
автор: Elizabeth38258
Предмет: География,
автор: bizhanovasan09
Предмет: Физика,
автор: lenka200810