Предмет: География, автор: Liza1864

Скільки часу (в годинах) потрібно поїзду, щоб проїхати відстань між двома населеними пунктами, яка на карті масштабу 1:1000000 становить 10 см. Швидкість руху поїзда - 50 км/год.

А) 6 годин
Б) 8 годин
В) 2 години
Г) 4 години ​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ: В) 2 години

Объяснение:

Якщо масштаб карти 1 : 1000000, то це означає, що 1 см на карті рівний 1000000 см = 10000м = 10 км на місцевості

Отже 10 см на карті має на місцевості 100 км

t = S/V = 100/50 = 2 години

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sofiasamareva85
Предмет: Физика, автор: raziiaarmienova
Предмет: Математика, автор: Аноним