Предмет: Химия,
автор: urduhanovaamina1
Обчисліть об’єм повітря необхідний для спалювання 500г вугілля
Ответы
Автор ответа:
0
ДАНО:
т (уголь C) = 500 g
W(прим) = 10 %
V(02) -?
т чист (C) = 500 - (500*10% /100%) = 450 g
C+02-->CO2
M(C) = 12 g/mol
n(C) = m/M = 450 / 12 = 37.5 mol
n(C) = n(02) = 37.5 mol
V(02) =n*Vm =37.5 * 22.4 = 840 L
ответ 840 л
А
т (уголь C) = 500 g
W(прим) = 10 %
V(02) -?
т чист (C) = 500 - (500*10% /100%) = 450 g
C+02-->CO2
M(C) = 12 g/mol
n(C) = m/M = 450 / 12 = 37.5 mol
n(C) = n(02) = 37.5 mol
V(02) =n*Vm =37.5 * 22.4 = 840 L
ответ 840 л
А
urduhanovaamina1:
Спасибо. А откуда вы взяли 10% примесей?
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: greysnorm34
Предмет: Русский язык,
автор: disi17716
Предмет: Литература,
автор: bereketrass72
Предмет: Математика,
автор: nastya2010pro
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Darina20206