Предмет: Физика,
автор: 0985381
3. Для плавлення шматка льоду, взятого при температурі -5 °С, потрібно 722 кДж тепла. Визначте масу льоду.
Щоб було "Дано, Що невидомо, CI (формула), Розв*язання і Відповідь"!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
- Теплота плавлення льоду при -5°C становить 722 кДж
Що невідомо:
- Маса льоду
Розв'язання:
1) Записуємо формулу для визначення теплоти плавлення:
Q = λ·m
де Q - теплота плавлення, кДж
λ - питома теплота плавлення льоду, 333 кДж/кг
m - маса льоду, кг
2) Підставляємо значення в формулу та вирішуємо її відносно m:
722 кДж = 333 кДж/кг · m
m = 722 кДж / 333 кДж/кг = 2,17 кг
Відповідь: Маса льоду становить 2,17 кг.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dominikana1981dia
Предмет: Геометрия,
автор: pupil16528
Предмет: География,
автор: GwenStacy1
Предмет: Литература,
автор: Jfgufd
Предмет: Математика,
автор: quluzadefatime48