Предмет: Физика,
автор: 0985381
2. Відомо, що на плавлення шматка міді при температурі плавлення витрачено 6,3 МДж енергії. Яка його маса?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
Енергія, витрачена на плавлення шматка міді - Q = 6,3 МДж
Температура плавлення міді - t_пл = 1083 °C
Знайдемо масу шматка міді:
Q = λ * m
де λ - питома теплота плавлення міді, λ = 205 кДж/кг
Звідси:
m = Q / λ = 6300000 Дж / 205000 Дж/кг = 30,7 кг
Отже, маса шматка міді дорівнює 30,7 кг.
Объяснение:
Автор ответа:
0
Ответ:
5.78
Объяснение:
я думаю що не потрібно
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова,
автор: Sofiyushkasofia9127
Предмет: Обществознание,
автор: akylaisadatbekova5
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: Gremant435
Предмет: Алгебра,
автор: ValyaAmidzic