Предмет: Физика, автор: qppp183

швидкість літака відносно повітря 180 км/год швидкість попутного вітру 36 км/год. Яку відстань пролітає літак відносно землі за 0,75хв


555ai555: (50+10)*45 = 2700м

Ответы

Автор ответа: persona22829
0

Ответ:

2700м

Объяснение:

Дано:

t = 0,75 хв = 45 сек

V1 = 180 км/год = 50 м/c

V2 = 36 км/год = 10 м/c

___________________________________

Так як швидкість відносно попутного вітру = 50 тоді Vлітка відносно землі(V3) = V1 + V2 = 10 + 50 = 60м/c

S = V3 * t = 60 * 45 = 2700м

Похожие вопросы