Предмет: Химия,
автор: danilo1234514
розчиність калій натрату при температурі 52°C-90г.Які маси солф та води треба взяти, щоб отримати розчин масою 300г із заданою розчиністю
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1 маса води(x) = 0.9 маси солі;
158 грам води і 142 грами солі
Объяснение:
x+0.9x=300
x=158 ; маса солі буде 300-158=142
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: oglifrancheska99
Предмет: Математика,
автор: wolfy61
Предмет: Английский язык,
автор: daniluwka20
Предмет: География,
автор: daniildorosov
Предмет: Русский язык,
автор: lizavirshych200