Предмет: Физика, автор: plm20

Мотоцикліст починає рухатись із стану спокою рiвноприскорено. Обчисліть прискорення мотоцикліста та його переміщення за 10 с, якщо за перші 4 секунди вiн проїжджає 6,4 м.
а) 1,2 м/с²; 120 м 6)0,8 м/с²; 80 м в) 0,8 м/с²; 40 м г) 1,2 м\с²; 60 м
Допоможіть, будь ласка!​ (обов'язково з розв'язанням)

Ответы

Автор ответа: grigornasta9
1
Знаємо, що мотоцикліст рухається рівноприскорено, тому можна використати рівняння руху для рівноприскореного руху:

s
=
u
t
+
1
2
a
t
2
s=ut+
2
1

at
2


де
s
s - переміщення,
u
u - початкова швидкість,
a
a - прискорення,
t
t - час.

Мотоцикліст починає рухатись із стану спокою, отже, початкова швидкість
u
=
0
u=0.

Перше рівняння використовуємо для першого часового проміжку 0-4 секунди:

s
1
=
0
+
1
2
a
(
4

с
)
2
s
1

=0+
2
1

a(4с)
2

6.4

м
=
8
a
6.4м=8a
a
=
0.8

м
/
с
2
a=0.8м/с
2


Тепер ми можемо використовувати це прискорення для знаходження переміщення за 10 секунд:

s
2
=
0
+
1
2
(
0.8

м
/
с
2
)
(
10

с
)
2
s
2

=0+
2
1

(0.8м/с
2
)(10с)
2

s
2
=
0.8

м
/
с
2
×
50

с
2
s
2

=0.8м/с
2
×50с
2

s
2
=
40

м
s
2

=40м

Отже, правильний варіант - відповідь
в
)
0.8

м
/
с
2
;
40

м
в)0.8м/с
2
;40м.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: qxnz8zxc2p
Предмет: Немецкий язык, автор: mdkarnaukhov
Предмет: Информатика, автор: odushinaanna