Предмет: Физика, автор: nAstiksSsSa

Допоможіть будь ласка! Срочно!! Завдання на фото!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: anagrisanova12
1

Объяснение:

швидкість снаряду: v=l/t = 90 : 60 = 1,5 м/с

час руху потягу: t=l/v = 400/50 = 8 с

Приложения:

nAstiksSsSa: Ще раз дуже дякую, свята ти людина!
Похожие вопросы