Предмет: Физика,
автор: sophiiatsyganokasdfg
СРОЧНО!!
Батарею з ЕРС Е=9 В та внутрішній опір r=0,5 Ом підключено до кола зобрвженого на рис.2,де R1=10 Ом,R2=6 Ом,R3=8 Ом, R4= 4 Ом,R5=5 Ом. Яка сила струму споживається від батареї
Приложения:

555ai555:
0,89 А
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
r34 = R3*R4 / (R3+R4) = 8*4 / (8+4) == 2.7 Ом
r234 = R2+r34 = 6+2.7 = 8.7 Ом
r1234 = R1*r234 / (R1+r234) = 10*8.7 / (10+8.7) == 4.7 Ом
R = R5+r1234 = 5+4.7 = 9.7 Ом
I = E / (R+r) = 9 / (0.5+9.7) == 0.88 A
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ketrarkirill
Предмет: Українська мова,
автор: Olesya2041105
Предмет: История,
автор: girnukangelina
Предмет: Математика,
автор: olgaegorova39
Предмет: История,
автор: buzsofia01