Аналіз поезії
« Мрія»
Ответы
Ответ:
Автор – Леся Українка
Рік написання – 1897
Жанр – вірш
Тема: зображення мрій ліричної героїні, роздумів над сенсом життя, за яке необхідно боротися до останньої краплі крові і обов’язково вірити в жадану перемогу.
Ідея: уславлення мужності, героїзму, впевненості віри в перемогу лицаря, його критика тих, хто пролив «кров не за рідний край».
Основна думка: необхідно вміти боротися з життєвими труднощами навіть тоді, коли це неможливо; чоловік — це віра, сподівання, впевненість у перемозі.
Леся Українка “Мрії” художні засоби
Епітети: дитячі любі роки, надзвичайного, дивного, вродливі королівни, безпощадній зброї, гордих переможців, промовляли люто.
Порівняння: Мріє стеля надо мною, мов готичнеє склепіння?
Уособлення: душа бажала.
Метафора: душа бажала, таємницею укриті, розум мій очарували, погляд спускався
Життєстверджуючий мотив твору.
Ти мене убити можеш,
Але жити не примусиш.
З дитинства Леся Українка любила історію. її приваблювала доба мужніх воїнів, лицарських турнірів. Але більш за все вона поважала силу духу, справедливість. Тому її цікавили не таємничі принци й королівни, не пихаті переможці, а ті, хто навіть під загрозою емер ті не хотів здаватися. Можливо, саме в них вона вчилася великої мужності, яка потім так потрібна була їй у житті, щоб боротися з власною недугою та різними негараздами.
Джерело: https://dovidka.biz.ua/lesya-ukrayinka-mriyi-analiz
Ответ:
Тема: зображення мрій ліричної героїні, роздумів над сенсом життя, за яке треба боротися до останнього, та вірити в свої сили.
Ідея: уславлення мужності, героїзму, впевненості в перемогу.
Основна думка: вміти боротися до кінця, не зважаючи на те як тобі трудно, треба вірити в себе та йти далі, як би болючи не було але перемога обов'язково буде.
Жанр: вірш
Автор: Леся Українка
Рік написання: 1897
Епітети: дитячі любв роки, надзвичайного, дивного, вродливі королівни, безпощадні зброї, гордих переможців.
Метафора: душа бажала, таємницею укриті, розум мій очарували.
Уособлення: душа бажала.
Объяснение:
Надеюсь правильно