Предмет: Литература, автор: stanislavshukmaksim8

ДАЮ 200БАЛІВ ТОМУ ХТО ПРАВИЛЬНО ВИРІШИТЬ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ТІ ЩО НА ФОТО​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: balkovyitymur2710
0

Ответ:

1.Він зі своєю братвою іх грабував і іх побачили тому і вбили( маленька дівчинка сховалась і тому вижила , а коли вони пішли дівчинка побігла до Мотрі( мати Чіпки)і та побачила дівчинку и здала іх .

2 и 3.Життєвий шлях Чіпки сповнений крутих поворотів, підйомів і падінь. Природно, що й внутрішній світ цієї людини складний, суперечливий: добре, гуманне в ньому сплітається з недобрим і навіть лихим, як сплелася в ньому кров панська ляська й селянська українська. Чіпка зростає у невимовних злиднях, в атмосфері недоброзичливості й ворожості з боку односельців. Чіпка-байстрюк ще в дитинстві зазнає моральних кривд, поневірянь у наймах. У парубочі роки Чіпка стає на «слизький шлях» через те, що судовики обманом відібрали в нього землю. Чіпка втратив не лише землю, а й віру в добро, в справедливість. У його серці запеклася зневага до тих, хто вершить долю людей. . Остаточно на шлях розбійництва Чіпка стає після виведення його з членів земської управи. Як зазначав О.Білецький: «Чіпка в кінці роману перетворився на бузувіра, вбивцю, у вчинках якого зовсім зникає ідея, що штовхнула його на цей шлях». Кров невинних жертв невитравним тавром заплямувала душу Чіпки.

Таким чином, Панас Мирний та Іван Білик на прикладі образу Чіпки Вареника показали моральне виродження і духовну деградацію українського народу.

4.Через травму в дитинстві

5.грабунки,вбивства зводять нанівець його протест, кров невинно загублених жертв, яку нічим не змінити, навіки заплямовує Чіпку. У цьому трагічна суперечливість образу Чіпки з одного боку-прагнення до правди і добра, а з другого-невміння знайти справжніх шляхів боротьби.

6.Найкращі свої риси малий проявляв у спілкуванні зі своїми добрими наставниками — бабусею Оришкою та дідусем Уласом: він виявляв свій природний розум, метикуватість, прагнення творити добро. Водночас рано усвідомлена соціальна кривда сприяла тому, що виростав хлопець надто нервовим, озлобленим, готовим до помсти. Пригадується, як у відповідь на покарання Чіпка хоче підпалити обійстя свого хазяїна Бородая. Насторожує і момент, коли разом із пустотливим та байдужим Грицьком Чіпка з насо-лодою відкручує голови горобцям. Можна простежити, як у нього з дитинства розвивається неконтрольоване психікою почуття помсти, яке часто за своєю силою перевершує саму правду.

7. Я би вже давно здався б

Объяснение:

да уж тебе долго писать, удачи!


balkovyitymur2710: так что дашь 200 балов?
Похожие вопросы