Предмет: Химия,
автор: Аноним
2) Виведіть формулу речовини, якщо масові частки Сульфуру та Оксигену дорівнюють по 50%.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Формула речовини буде S2O.
Автор ответа:
2
Відповідь:
SO2
Пояснення:
SxOy
Дано:
ω%(S)=50%
ω%(O)=50%
----------------------------
Вивести формулу речовини-?
Рішення:
Нехай маса даної речовини 100г.
Тоді
m(S)=50г.
m(O)= 50г.
Знайдемо скільки це в молях:
n(S)=50 : 32=1.56 моль
n(O)= 50 : 16=3,5 моль
n(S): n(O) = 1,56:3,5 - розділимо всі числа на 1,56
отримаємо: 1:2
Формула речовини: SO2
молекулярна маса SO2
Mr[SO2] = Ar[O] * 2 + Ar[S] = 16 * 2 + 32. = 64г/моль
массові частки елементів в SO2
масова частка Оксигену (O) = 32 : 64. * 100 = 50 %
масова частка сульфуру (S) = 32 : 64 * 100 = 50 %
Vanrik:
спасибо сигма
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: s00607419
Предмет: Литература,
автор: l1vlllo
Предмет: Музыка,
автор: askatkyzyaizere12
Предмет: Литература,
автор: tursunovaajgul185