Предмет: Физика,
автор: luna0night
Щоб розплавити 4 кг свинцю, узятого за температури плавлення, необхідна кількість теплоти?
Допоможіть будь ласка!Тільки не треба брати відповідь на цьому ж сайті,вона не правильна!
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
100кДж
Объяснение:
Дано:
m=4кг
λ=25кДж/кг
========
Q-?
Q=λm=25*4=100кДж
luna0night:
Дякую велике❤️
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: varijdima866
Предмет: Литература,
автор: madekbotiha
Предмет: Химия,
автор: s33059281
Предмет: Математика,
автор: zerenurlan22zere