Предмет: Химия, автор: ivankaivanka556

Знайдіть найпростішу і справжню формулу газу, містить (за масою) 82,76% С і
17.24% Н. Відносна густина цього газу за повітрям дорівнює 2,01.

Ответы

Автор ответа: lfhnkkop
0

Ответ:

M(CxHy) = 29*2.01 = 58 г/моль - молярная масса газа

х: у = 82,76/12 : 17,24 /1 = 2 : 5 -простейшая формула С2Н5 M = 29

n = 58 / 29 = 2, молекулярная формула С4Н10

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: SHVEPS11
Предмет: Химия, автор: sultanovazazgul1
Предмет: Английский язык, автор: musabaevazania