Предмет: Физика,
автор: altyevaanna93
ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ!!! Бурий ведмідь рухався зі швидкістю 56 км/год протягом 10 годин, за який час (в годинах) подолає ту ж відстань білий ведмідь, якщо рухатиметься зі швидкістю 40 км/год?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:14 годин
пояснення: шлях = 56×10=560км
час = 560÷40=14 год
zagorodnijnazar277:
Формула шлях = швидкість×час
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Ниагара11
Предмет: Українська література,
автор: Fhftyvd
Предмет: Математика,
автор: mohinuribrohimova34
Предмет: Физика,
автор: 12344321
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним