Предмет: Химия, автор: Аноним

фото прикріпила ....​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dndjdjexhbfd
1

Ответ:

При додаванні аргентум нітрату (AgNO3) до розчину натрій хлориду (NaCl) та хлоридної кислоти (HCl) спостерігається біле осадження. Це біле осадження вказує на утворення хлориду срібла (AgCl).

Молекулярне рівняння реакції:

1. Для реакції між розчином натрій хлориду (NaCl) і аргентум нітратом (AgNO3):

NaCl(aq) + AgNO3(aq)

AgCl(s) + NaNO3(aq)

2. Для реакції між розчином хлоридної кислоти (HCl) і аргентум нітратом (AgNO3):

HCl(aq) + AgNO3(aq)

AgCl(s) + HNO3(aq)

Йонні рівняння цих реакцій:

1. Na^+(aq) + Cl^-(aq) + Ag^+(aq) + NO3^-(aq)

AgCl(s) + Na^+(aq) + NO3^-(aq)

2. H^+(aq) + Cl^-(aq) + Ag^+(aq) + NO3^-(aq)

AgCl(s) + H^+(aq) + NO3^-(aq)

Отримане біле осадження AgCl свідчить про утворення не розчинного сполуку хлориду срібла. Цей експеримент може використовуватися для ідентифікації хлоридів у різних розчинах.

Объяснение:

ДАЙ КОРОНУ

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: melnikartem25072
Спишіть речення, ставлячи, де треба, розділові знаки при відокремлених обставинах, виражених одиничними дієприслівниками та дієприслівниковими зворотами. Визначте стилістичні функції відокрем лених обставин. 1. Густі гарячі хвилі обдавши Марка почали шалено намотуватись на нього й розтягувати все тіло (М. Стельмах). 2. Марко мліючи заточуючись падаючи і знову підводячись, як міг, пішов до соняшників. 3. Серед тих, хто просла вив рідну землю по далеких світах, і онука Мономаха Євпраксія Мстиславівна, про яку згадав літописець «Київ- ського літопису» назвавши її Добродією (О. Єфімов). 4. Тепер Ларивон вимовляючи слова в спосіб заплутаний звернувся з запитанням до люду вже не виспівуючи, щоб збагнули їх тільки церковні сановники та ще, може, хто з поблизьких до князя. 5. Він помазав святою оливою голову, груди і пле чі Ярославові творячи знак хреста на князеві, потім подав князеві коронаційний меч ознаку і покрепу влади. а разом з мечем і цілу державу (Із тв. П. Загребельного)- • Перебудуйте прості ускладнені речення на складні. Зіставте синоні мічні варіанти. Як змінюється відтінок висловлювання?
Предмет: Українська мова, автор: p06682034
Предмет: Алгебра, автор: anna120533
Предмет: Английский язык, автор: khani10