Предмет: Физика, автор: Аноним

Розв'яжи задачу :

Задача 1.Автомобіль проїхав 100 км за 1 год, а потім ще 300 км за 4 год. Яка середня швидкість автомобіля на всьому шляху?

Задача 2.Велосипедист проїхав 40 км зі швидкістю 20 км/год, а потім 30 км зі швидкістю 10 км/год. Яка середня швидкість на всьому шляху?

Ответы

Автор ответа: katyaakimenko8110019
1

Ответ:

1.

100+300=400км час шляху

1+4=5год.Середня швидкість

400/5=80 км/год

2.

щоб знайти середню швидкість на всьому шляху,потрібно взяти загальну відстань та поділити на загальний час подорожі.

Загальна відстань,яку проїхав велосипедист:

40 км + 30 км=70 км

загальний час подорожі

40 км :20 км/год + 30 км / (3 год)=2 год+3 год=5год

середня швидкість на всьому шляху:

70 км : 5 год=14км/год

отже,середня швидкість велосопедиста на всьому шляху становить 14 км/год

Автор ответа: 1Manka1
2

Ответ:

80км/год; 14км/год

Объяснение:

№1

Дано:

s1=100км

t1=1год

s2=300км

t2=4год

=======

v(c)-?

v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=

=(100+300)/(1+4)=80км/год

№2

Дано:

s1=40км

v1=20км/год

s2=30км

t2=10км/год

======

v(c)-?

t1=s1/v1=40/20=2год

t2=s2/v2=30/10=3год

v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=

=(40+30)/(2+3)=14км/год

Похожие вопросы