Предмет: Право, автор: nemovaalena91

Працівники механічного цеху судноремонтного заводу звернулися в юридичну консультацію за роз'ясненням. Начальник цеху оголосив, що у зв'язку з ремонтними роботами в цеху протягом місяця працівники не будуть забезпечені роботою. Перевести їх на інші робочі місця немає можливості, Адміністрація заводу на цей період запропонувала працівникам написати заяви про відпустку без збереження заробітної плати. Працівники ж вважають, що оплата за цей період повинна проводитися за правилами ст. 113 КЗпП України, що передбачає порядок оплати часу простою.

Однак адміністрація на вимоги працівників відповіла відмовою, мотивуючи її тим, що в колективному договорі на 1998 рік передбачений порядок надання відпусток без збереження заробітної плати, у тому числі і на період простою.

Питання:

1. Дайте своє рішення.

Як може бути вирішено в колективному договорі питання про порядок надання відпусток без збереження заробітної плати у разі простою підприємства?

Ответы

Автор ответа: alexgrynyk290311
0
Бро тут якісь не понятно символи
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: sofia4756g
На білих рукавах. повишивані червоні та сині квіти (І. Нечуй- Левицький). 1. Горіли. 2. Палали. 3. Палахкотіли. 4. Жевріли. 5. Яріли. *** 10. З'ясуйте, в ролі якого дієслівного способу виступають у поданому реченні видiленi дiєслова в неозначеній формі. Стати до шеренги і вишикуватися! 1. Умовного. 2. Дійсного. 3. Наказового. 11. Визначте, у значенні якої часової форми вживається в поданому реченні виділена часова форма дієслова. Як була я малою, то мені було не раз сниться, моя мати чеше мені коси, вплітає червоні кісники, вбирає мене в квітки та стрічки, голубить та жалує мене (Марко Вовчок). 1. Теперішній час у значенні минулого. 2. Теперішній час у значенні майбутнього. 3. Минулий час у значенні майбутнього. 4. Майбутній час у значенні теперішнього. 5. Майбутній час значенні минулого. 12. Визначте, яка форма одного дієслівного способу вживається тут у значенні іншого. Разом з населенням рухатись на німецькі окопи. Жодного пострілу. Плакати, лозунги, музика (О. Довженко). 1. Умовний спосіб у значенні наказового. 2. Неозначена форма у значенні наказового. 3. Дійсний спосіб у значенні наказового. 4. Наказовий спосіб у значенні умовного. 5. Наказовий спосіб у значенні дійсного.​