Предмет: Физика, автор: sorokatap

Визначте кількість теплоти необхідну для нагрівання 20 г води від 20 до 70 градусів.
Питома теплоємність води 4200
відповідь запишіть в кілоджоулях
СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА!!!

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

4200Дж

Объяснение:

Дано:

с=4200Дж/кг°С

∆t=70-20=50°C

m=20г=0,02кг

======

Q-?

Q=cm∆t=4200*0,02*50=4200Дж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sofialamtinova
Предмет: Математика, автор: nastabubnova0807